«День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні: Їхні життя, Їхня боротьба, Їхня пам'ять»   БібліоЛіто - 2024   "Чиста екологія - здорове життяʼʼ книжкова виставка    книжкова рекомендація до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України   «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта»   "Українці - нація Героїв" інформаційний плакат   Вітаємо з Днем вишиванки!   "Обереги української родини" книжкова виставка    «Літературна Європа» книжкова інсталяція до День Європи   МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ   Читати завжди модно!   Запрошуємо до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії»   Вшанування 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка   Обєднаємо Україну Тарасовим словом    Лютий. Довжиною в два роки  

середа, 30 грудня 2020 р.


З Новим роком вітаємо всіх наших користувачів!
Нехай Вам щастить, і не залишить позитив.
Щоб кипіла робота, щоб у сім'ях був затишок!
Щоб ви не забували: вас завжди тут чекають.
Всім успіху і здоров'я, світла, радості, добра.
Новорічних веселощів. 
З прийдешнім Новим роком усіх. Ура!





субота, 19 грудня 2020 р.

Літературно – мистецький вернісаж "Історія української літератури та мистецтва очима Івана Чендея та його сучасників"

      

Напередодні ми вшановували пам'ять лауреата Шевченківської премії Івана Чендея.Саме цій події присвячено літературно-мистецький вернісаж "Історія української літератури та мистецтва очима Івана Чендея та його сучасників",  який був проведений в нашій бібліотеці разом з учнями 10 -А класу Королівської ЗОШ №1 та вчителем української мови та літератури Токач В.І. 

пʼятниця, 18 грудня 2020 р.

Справжній Миколай завітав до нашої бібліотеки напередодні дня святого Миколая 😍📚

     Ми отримали літературу  за програмою Українського інституту книги для поповнення бібліотечних фондів 2020 року💙
     Видання на різну тематику, для дітей та дорослих поповнять фонд нашої бібліотеки .📚📚






        Королівська селищна бібліотека  запрошує всіх зануритися в чарівну атмосферу книжок та подарувати собі яскраві враження від читання на зимові свята. Бажаємо Вам приємних сюрпризів та чекаємо саме на Вас!

вівторок, 1 грудня 2020 р.

1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом

      До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Королівська бібліотека для дорослих підготувала інформацію-розповідь про небезпечну хворобу - СНІД і про те, яку загрозу існуванню людства несе ця хвороба.
       Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Поріг 21 століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) і його кінцева стадія СНІД (синдром набутого імунодефіциту).
           СНІД - особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини, що ослабляє імунітет людини, вражає переважно молодих людей віком від 18 до 27 років. Головними чинниками поширення ВІЛ серед молоді є вживання ін’єкційних наркотиків і незахищені статеві стосунки.
      На жаль, Україну визнано державою, яка від ВІЛ в Східній Європі постраждала найбільше.
       За оцінками ООН, з початку епідемії у світі інфікувалося ВІЛ приблизно (63-89 млн. людей), померло більш ніж 35 млн. Основні шляхи зараження ВІЛ – інфекцією:
- статевий;
- під час переливання донорської крові,зараженої вірусом;
- при використанні нестерильного медичного інструментарію;
- від ВІЛ – інфекції або хворої на СНІД матері дитині до, під час, або після пологів.
    Великою помилкою думати, що СНІД вибирає собі жертви тільки серед групи ризику. Ризик інфікування на ВІЛ загрожує кожній людині.
     Учені не втрачають надії перемогти ВІЛ в найближчі роки. Що ж до вакцини для масового застосування, то, за їхніми прогнозами, вона з’явиться вже в нашому столітті. В ООН мають намір перемогти СНІД до 2030 року.
      А поки що всі зусилля науковців і громадськості треба спрямувати на профілактику СНІДу.
            А ми маємо пам’ятати: здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах - найкращі методи профілактики СНІДу.
         Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка була придумана весною 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Червона стрічка (перевернуте «V») стала символом нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.