пʼятниця, 8 червня 2012 р.

Урок історії " Від Путивля до Карпат"

12 ЧЕРВНЯ 1943 РОКУ РОЗПОЧАВСЯ КАРПАТСЬКИЙ РЕЙД ПАРТИЗАНСЬКИХ ЗАГОНІВ СИДОРА КОВПАКА . Саме цій події присвячено урок історії під назвою « Від Путивля до Карпат» у бібліотеці – філії для дорослих.


Відвідувачів  було ознайомлено з біограіфєю   двічі Героя Радянського Союзу Сидора Артемовича Ковпака – прославленого партизанського командира.Про героїчні діла Сумського партизанського з’єднання, про легендарний Карпатський рейд написана книга « Від Путивля до Карпат» , яка також була представлена увазі відвідувачів.
  Книга С.А. Ковпака « Від Путивля до Карпат» - своєрідний пам’ятник героям-партизанам, яскравий взірець для підростаючого покоління « з кого життя робити».У боях і походах ковпаківців, як і всіх партизанів, гартувалася незламна дружба народів. Рейди С. Ковпака зіграли велику роль в розгортанні партизанського руху проти німецько-фашистських окупантів.
Працівниками  бібліотеки було оформлено тематичну полку : «Партизанський генерал Сидір Ковпак».Відвідувачі  Інтернет- центру мали змогу переглянути фільм про бойову путь Ковпака «Дума про Ковпака».


Немає коментарів:

Дописати коментар