середу, 1 квітня 2020 р.

Чим зайняти себе під час карантину

         
             Наша звична афіша подій стала неактуальною через карантин, тож ми зібрали для вас ідеї щодо того, як залишатися вдома і проводити час з максимальною користю. Нині саме час дочитати книжку, яка так довго лежала в шухляді, подивитися цікавий фільм, на який не вистачало часу, або ж відточити кулінарні навички.

                Варіант перший – інтелектуальний.
                        Прочитати книжку




          Насправді в наш час люди читають дуже багато – незліченні повідомлення, стрічка новин нон-стоп, улюблені блоги в Інтернеті... Але книги ніщо не замінить. Виділимо чотири безсумнівні переваги читання книг:

1. Читання книг стимулює розумову діяльність людини, покращує пам'ять і підвищує творчий потенціал. Книжка може надихнути на створення проєктів, ідей або отримання будь-якого іншого цінного досвіду.

2. Читання допомагає розширити словниковий запас і підвищити інтелектуальний рівень. Відчуваючи себе обізнанішою у різних питаннях, людина стає більш впевненою у своїх силах і підготовленою до будь-яких життєвих викликів.

3. Читання книг розвиває соціальні навички і здатність до емпатії. Занурюючись в незнайомі ситуації і знайомлячись з різними персонажами на сторінках книг, людина розширює рамки власних поглядів і починає краще розуміти інших людей.

4. Читання – це своєрідна форма релаксації, яка допомагає боротися зі стресом і поганим настроєм. Книга здатна одночасно і активізувати мислення, і розслабити, відволікти від проблем. Також читання – це прекрасний спосіб психологічного омолодження. 
           
                                      Варіант другий – освітній.
                               Пройти онлайн-курс навчання


     Сьогодні без постійної самоосвіти складно конкурувати на ринку праці. З’являються нові винаходи, методики, тренди, попит на знання та вміння постійно змінюється. Зараз існують сотні онлайн-курсів, які доступні кожному, в кого є комп’ютер та інтернет. 

Платформи, на яких навчають:

Prometheus – це громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів. Кожен курс складається із відеолекцій, інтерактивних завдань, а також форуму, на якому студенти мають змогу поставити питання викладачу та поспілкуватись один з одним. 

Coursera – пропонує своїм слухачам сотні онлайн-курсів з різних дисциплін. Протягом навчання студент повинен переглядати відеолекції, які надсилаються йому щотижня, читати рекомендовані статті та виконувати домашні завдання. Деякі курси мають українські субтитри.

Udemy – найрізноманітніші курси, серед яких продуктивність, стиль життя чи навіть музика. Навчальні матеріали представлені у вигляді відео, аудіо, презентацій та текстів. Udemy також пропонує створювати власні навчальні проєкти для корпоративного навчання.

Futurelearn – це соціальна платформа для навчання в Великій Британії. На безкоштовних онлайн-курсах від British Council можна підтягнути англійську для ділового спілкування чи підготуватися до проходження IELTS.

    Для дітей на телеканалі "Київ" транслюють відеоуроки зі шкільної програми.

Варіант третій – диванний. 
Влаштувати кіномарафон



         На сьогодні знімається така велика кількість фільмів, що майже кожен день проходять прем'єри по всьому світу. Однак у шаленому ритмі сучасного життя навряд чи ви встигли познайомитися з усіма цікавими кіноновинками. Тож зробіть попкорн (можна навіть у мікрохвильовці!), приготуйте каву, чай або домашній глінтвейн і насолоджуйтеся вечором кіно.

   Варіант четвертий – спортивний. 
Зробити фізичні вправи

        Все більше людей доходять до висновку, що найкраще місце для заняття спортом – це власне житло. Причин для цього декілька: по-перше, ніхто і ніщо не відволікає від тренувань, по-друге, тренуватися ви зможете тоді, коли зручно саме вам. Але найголовніше – не потрібно платити гроші. Ось декілька вправ, які допоможуть "тримати себе у тонусі".

                       Варіант п’ятий – гастрономічний
            Відточити власні кулінарні навички

     Не обмежуйте себе лише звичними і добре знайомими стравами. Можна приготувати млинці з різними начинками або ж влаштувати майже свято, звернувшись до смачних і водночас корисних рецептів, або ж протестувати різні рецепти паски, щоб на Великдень приготувати найкращу з них.

В усьому іншому – зберігайте спокій і мийте руки з милом!


Джерело: Укрінформ 

Немає коментарів: